Žiūrėk: pavojus! Konkurso dalyvis laimi tik su 1 USD
Anonim

Jeopardy! Neseniai viktorinos TV laidos metu konkurso dalyvis laimėjo tik 1 USD. Didžiausia suma, kurią kažkas laimėjo per vieną dieną žaidimų šou Jeopardy! buvo 77 000 USD. Tai įvyko 2010 m. Rugsėjo 14 d. Ir buvo jaudinantis pasirodymo momentas. Tačiau laimėjus 1 USD, tai neįtikėtina ne dėl to, kiek laimėjo konkurso dalyvis, bet dėl ​​to, kiek mažai jie laimėjo.

Tuometiniam dabartiniam čempionui Manny Abellui buvo leista tęsti pasirodymą, prieš keletą dienų laimėjus epizodą. Tiesa, jis nemanė, kad laimės, nes paskutinė dienos suma buvo tik 1 USD. Jo laimei, kiti du to epizodo konkurentai abu uždirbo po 0 USD, todėl „Abell“ tapo bendru nugalėtoju.

Susiję produktai: Tinkama kaina suteikia daug pinigų

Kaip praneša „Someecards“, Manny Abelis laimėjo pavojų! prieš kelias dienas, tai buvo mažiausia suma, kurią kažkas laimėjo nuo 1993 m., nes tai buvo nutikę tik vieną kartą anksčiau. Jis pateko į paskutinę vietą „Final Jeopardy“ ir nebūtų laimėjęs žaidimo, jei jo kolegos konkurentai abu nesugalvojo klausimo, tuo pačiu lažindamiesi už laimėtus pinigus.

Galutinis klausimas buvo apie Azijos geografiją, kuri džiugino tiek konkurso dalyvius, tiek šeimininką Aleksą Trebeką; kuris teigia, kad geografija yra jo mėgstamiausias dalykas. Nors pralaimėję konkurso dalyviai jautėsi pakankamai užtikrintai, kad galėtų lažintis tiek, kiek jie darė, klausimas baigėsi kebliau, nei jie manė, kad tai bus, sudarant kelią Abeliui laimėti epizodą. Užuomina buvo: „Tai vienintelė šalis, besiribojanti tiek su Kaspijos jūra, tiek su Persijos įlanka“. Teisingas atsakymas buvo Iranas.

Po to, kai viskas buvo pasakyta ir padaryta, Manny Abello trijų dienų bendra suma buvo 42 799 USD. Štai kodėl pavojus! kartais gali būti ydingas, nes tai ne tik tai, ką tu žinai, bet ir tai, kaip tu lažinkis. Strategija yra tokia pat svarbi kaip ir žinios, kai kalbama apie tokio tipo žaidimų šou. Jei kolegos Abelio konkurentai būtų uždirbę geriau, vienas iš jų greičiausiai būtų laimėjęs net neteisingai pateikęs klausimą, užuot laimėjęs Abelį.

Nepaisant to, žinios nukelia jus ten, kur jums reikia būti parodoje. Jei negalite įgyti didelių dolerių, retai kada turėsite galimybę laimėti, nepaisant to, kas gauna ką, o kas blogo. Dienos pabaigoje, kai kalbama apie pavojų! , žinios yra svarbiausias aspektas.

KITAS: „Realybės“ TV laidos, apie kurias pamiršote